خانم الف همکار من بود در اداره سابق ، هم سن مامانم تقریبا و با سابقه کار زیاد .

یک بار که رفته بودم گزینش بهم گفتن ظاهرا شما مانتو و آستین و مقنعه تون رو باهم سِت میکنید ! گفتم خوب طبیعتا وقتی مانتوم سورمه ایه مقنعه ام قهوه ای نیست ! گفتند نه ! یکی از همکاراتون گفتن این کار به صورتیه که باعث جذابیت و جلب توجه دیگران و نقض هویت حجاب میشه .

خوب ، اگر شما من رو دیده بودید میتونستید این رو به عنوان جک این ور اون ور تعریف کنید که گزینش به حجاب انار گیر داده ! من هم بعد از این که حسابی به این جک خندیدم یه سخنرانی غرا در باره نگاهم به حجاب به همراه یک سری راهکار در حد ملی ، استانی ، منطقه ای و اداره ای ارائه دادم .البته ته همه اینا هم به خانم گزینش یادآوری کردم چند ماه قبل ما همدیگه رو تصادفی تو یه پاساژ تو صادقیه دیدیم و شما که خودتون از پوشش من خارج از اداره شناخت دارید واقعا چرا ؟ هان ؟ چرا ؟ 

القصه ! نتیجه گزینش من که مثبت شد و تمام .چند ماه بعد تو جمع همکارا خانم الف یه سوتی داد و من فهمیدم که اونی که اون گزارش رو برای من داده بود ایشون بوده . البته نه اون موقع نه بعدش چیزی نگفتم ، نه به خودش نه به بقیه همکارا .

امشب داشتم تو کانتکت های تلگرام تند تند دنبال یکی میگشتم یهو یه چهره آشنا  دیدم برگشتم بالا ، پروفایلش رو باز کردم و چشمم  به جمال خانم الف بدون حجاب روشن شد و متوجه شدم که به سلامتی بازنشسته شدند و دیگه نبازی به ماسک ندارن !

پ.ن. طرح توانمند. سازی. ن. روستایی* خریداریم !

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Mike خرید از سایت فری پیک پسته کرمان دانلود آهنگ طراحي سايت تهران و شهرستان اراک کاملا حرفه اي نمونه پیشینه تحقیق مهتاب وکتور فروشگاه کولر گازی در بانه آموزش کسب و کار اینترنتی